![image description](https://keptor.blob.core.windows.net/visitparanesti/files/events/vft/a8.jpg)
ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΥΝΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ
Ο Δήμος Παρανεστίου κάθε χρόνο διοργανώνει τους Αγώνες Βουνού Παρθένου Δάσους Παρανεστίου ή όπως είναι γνωστοί στους αθλούμενους Virgin Forest Trail ή πιο απλά VFT.
ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΟ Δήμος Παρανεστίου κάθε χρόνο διοργανώνει τους Αγώνες Βουνού Παρθένου Δάσους Παρανεστίου ή όπως είναι γνωστοί στους αθλούμενους Virgin Forest Trail ή πιο απλά VFT.
ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΚάθε χρόνο πραγματοποιείται στους χώρους του Πελίτι η Γιορτή Σπόρων, η οποία και έκλεισε δύο δεκαετίες από την πρώτη διοργάνωσή της.
ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕ